Cuma, Şubat 15, 2013

Balyoz kararından sonra mahkeme salonundaki saldırıya dair..(arşiv)


Karar açıklanınca Zaman muhabirine saldırdılar! (21.9.2012-internethaber sitesi)

Balyoz Davası'nı izlemek için Zaman gazetesi adına mahkeme salonunda bulunan gazeteci Büşra Erdal kararın açıklanmasının ardından sanık yakınınlarının saldırısına uğradığını twitter'dan duyurdu.

Büşra Erdal sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan;

"Balyoz'da kararın açıklanmasından sonra sanıklar üstümüze saldırdı, ağır küfürler. Üstüme su şişesi atıldı. Korumakla çıktık #balyoz" şeklinde bir tweet attı.
"Su an muhabir arkadasla iyiyiz, haber yazıyoruz.Mahkemedeki saldirida bizim önümüzde kalkan olan avukat ilkay Sezer'e Tesekkurler #balyoz" diyerek de son durumunu takipçilerine duyuran Erdal'ın bu saldırıya maruz kalması davayı takip eden diğer gazetecilerin de tepkisini çekti.
"Su an muhabir arkadasla iyiyiz, haber yazıyoruz.Mahkemedeki saldirida bizim önümüzde kalkan olan avukat ilkay Sezer'e Tesekkurler #balyoz" diyerek de son durumunu takipçilerine duyuran Erdal'ın bu saldırıya maruz kalması davayı takip eden diğer gazetecilerin de tepkisini çekti.http://www.internethaber.com/mahkeme-karar-balyoz-darbe-davasinin-tam-listesi-huseyin-ersoz-busra-erdal-zaman-462795h.htm

1 yorum: